۱۴۰۰/۰۷/۱۲

جلسه هماهنگی واکسیناسیون بیماری کرونا در شهرستان فاروج

جلسه هماهنگی واکسیناسیون بیماری کرونا در شهرستان به مدیریت آقای ابوالحسن نجفی فرماندار و حضور اعضا در فرمانداری فاروج برگزار گردید.

دراین جلسه آقای نجفی فرماندار فاروج پس از استماع نظرات اعضای جلسه درخصوص نحوه پیشبرد و افزایش آمار واکسیناسیون در شهرستان، اشاره و افزود لزوم نزدیک شدن هرچه سریعتر به امار واکسینه شدن ۸۰% جمعیت هدف بالای ۱۲ سال شهروندان فاروجی از تمام دستگاه های شهرستان خواستند که درحوزه خدمات خود و در تعامل با مراجعین نسبت به تشویق و اطلاع رسانی درخصوص واکسناسیون شهروندان، اهتمام لازم را داشته باشند.

فرماندار فاروج با تأکید بر شهرداری ها، بخشداری ها، اصناف و تمام دستگاه های شهرستان درخصوص اطلاع رسانی مزایای واکسینه شدن شهروندان ؛ از همه ی شهروندان فاروجی خواستند تا در اسرع وقت با مراجعه به مراکز منتخب شهرستان اقدام و در سطح روستاها با مراجعه به خانه های بهداشت به واکسینه کردن خود نمایند. آقای نجفی ضمن اشاره به لزوم واکسینه شدن تمام کانون های تجمع در شهرستان، اظهار نمود: « از این پس فعالیت بسیاری از مشاغل منوط به ارائه واکسیناسیون بوده لذا قبل از اعمال محدودیت های احتمالی ناشی از عدم واکسینه شدن، تمامی شهروندان نسبت واکسینه شدن علیه بیماری کرونا اقدام نمایند».


 روابط عمومی فرمانداری فاروج

منبع : فرمانداری فاروج
تعداد بازدیدها : ۸۰۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی