۱۳۹۵/۱۲/۱۶
در مراسمی با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان شمالی جواد نوروزی به عنوان فرماندار شهرستان اسفراین معرفی شد.

فرماندار شهرستان اسفراین با حضور معاون سیاسی استاندار معارفه شد

به گزارش روابط عمومی استانداری، محمد تقی ایرانی در مراسم معارفه فرماندار شهرستان اسفراین اظهار داشت: تامین امنیت و ایجاد صلح و آرامش در جامعه از مهمترین وظایف یک فرماندار است.

ایرانی افزود: برنامه ریزی جهت جذب اعتبارات، تببین سیاست های دولت، دفاع از آرمان های امام، مشارکت در برگزاری انتخابات و همچنین تلاش برای افزایش هم افزایی بین مسولین و مردم از دیگر وظایف یک فرماندار است.
وی در ادامه منشور حقوق شهروندی را برگرفته از آموزه های دینی دانست و گفت: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و صیانت از امنیت عمومی و حقوق شهروندی موجب کاهش بسیاری از آسیب های اجتماعی می شود.
وی تاکید کرد: امروزه توجه به امر به معروف و نهی از منکر باید بیشتر از گذشته باشد و همچنین از گسترش منکراتی همچون دروغ گویی، اختلاس،بی عفافی و بی حجابی در جامعه جلوگیری شود.
وی تصریح کرد: با توجه به بروکراسی گسترده در ادارات بحث صیانت از امنیت عمومی و خدمت رسانی و رسیدگی به امور مردم با بن بست مواجهه می شود که این امر خواست دولت و ملت نیست.
ایرانی تاکید کرد: تمامی شهروندان ما از حقوق مساوی برخوردار هستند و ارائه خدمات بهداشتی و آموزشی رایگان باید برای عموم جامعه باشد.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان شمالی گفت: منشور حقوق شهروندی ابلاغ شده از سوی رئیس جمهوری متناسب با قانون اساسی کشور است به گونه ای که ۵۵ اصل از قانون اساسی به ۱۲۰ماده در منشور حقوق شهروندی تبدیل شده است.
محمد تقی ایرانی ادامه داد: زنان باید بیشتر از گذشته در حوزه های مختلف سیاسی،فرهنگی و اقتصادی فعالیت داشته باشند چرا که این حق قانونی هر شهروندی است.
ایرانی تکریم ملت را وظیفه ی شرعی و قانونی تمامی دستگاه های دولتی و اجرایی دانست و افزود: به طور قطع با قانون شکنان و خاطیان در این حوزه برخورد خواهد شد.
وی همچنین تلاش های دولت تدبیر و امید را در طی ۴سال گذشته بسیار مطلوب دانست و افزود: بازگشت۷۵۰۰ واحد صنعتی به چرخه تولید، جذب ۱۱میلیارد دلاری سرمایه گذاری خارجی در دوران پسابرجام و همچنین خودکفایی در گندم از مهمترین آثار و نتایج اقدامات دولت است.
ایرانی تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی به عنوان مهمترین سیاست اقتصادی کشور است که مهمترین محوریت آن توجه به تولید داخلی است.
وی اظهار امیدواری کرد: دفاع از تولیدات داخلی باید به یک گفتمان تبدیل شود تا بتوانیم گام های موثری جهت توسعه تولیدات داخلی و تولید اشتغال پایدار برداریم.
ایرانی همچنین به نظارت و بازرسی بازار در روزهای پایانی سال اشاره داشت و افزود: ستاد تنظیم بازار استان تمامی مایحتاج مردم در ایام عید ۹۶ را فراهم کرده است و با کم فروشان و گرانفروشان نیز برخورد خواهد شد.
گفتنی است در این جلسه از زحمات علی اصغر یحیی آبادی سرپرست فرمانداری شهرستان اسفراین نیز قدردانی شد.

منبع : دفتر امور سیاسی و انتخابات استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۱۱۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
           
اخبار برگزیده