۱۳۹۵/۱۱/۲۵
نگاه دولت به فعالیت های دانشجویی امنیتی نیست

برگزاری جلسه کمیسیون دانشجویی استان

معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان شمالی گفت: نگاه دولت تدبیر و امید به فعالیت های دانشجویی امنیتی نیست.

به گزارش روابط عمومی استانداری، محمد تقی ایرانی در جلسه کمیسیون دانشجویی استان اظهار داشت: باید مسائل مختلف جامعه از جمله مسائل امنیتی،اجتماعی،سیاسی و فرهنگی از هم تفکیک شود و برای هر حوزه راهکارهای مخصوص به آن را پیدا کرد.
ایرانی افزود: تمشیت مسائل دانشگاه به عهده خود دانشگاه بوده و قانون نحوه صدرو مجوز برای سخنرانی در دانشگاهها را مشخص نموده و وظیفه ما عمل به قانون می باشد.
وی آزادی بیان و دفاع از حقوق شهروندی را ملاک اصلی جهت دعوت از سخنرانان دانشگاهی را عنوان کرد و افزود: باید به گونه ای عمل نمود تا همه جریان های سیاسی نظام بتوانند در دانشگاه دیدگاههای خود را مطرح کرده و مورد نقد قرار گیرند.
ایرانی بیان داشت: ایجاد فضای باز سیاسی از الزامات حضور حداکثری است و بنابراین نباید فعالیت سیاسی دانشجویان محدود کنیم.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان شمالی گفت: دانشجویان و تشکلها باید به قانون عمل کرده و الزامات حقوق شهروندی و حقوق عمومی را رعایت کنند.
محمد تقی ایرانی افزود: با توجه به نزدیک شدن به انتخابات حساس ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا و تشکیل ستاد انتخابات استان مجریان برگزاری انتخابات باید اهتمام لازم جهت مشارکت حداکثری را در انتخابات پیش رو داشته باشند.
ایرانی ادامه داد: هدف ما همگانی کردن و مردمی کردن امنیت انتخابات است و چرا که در انتخابات کشور ما مردم خود مجری و برگزار کننده ی آن می باشند.
وی در ادامه سخنان خود راهپیمایی ۲۲ بهمن را اوج وحدت و همدلی مردم دانست و بیان کرد: مردم ما با خلق حماسه ای دیگر توانستند به یاوه گویی های ترامپ پاسخ محکمی دهند و همچنین بار دیگر اقتدار نظام جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان بکشند.

منبع : دفتر امور سیاسی و انتخابات استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۹۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
           
اخبار برگزیده