۱۳۹۵/۱۰/۱۴

معارفه بخشداران بخش مرکزی و بخش سملقان شهرستان مانه و سملقان

در ششمین جلسه شورای اداری شهرستان که با حضور مدیران کل استانی و مدیران شهرستان برگزار شد آقایان مهدی قلیزاده به عنوان بخشدار بخش مرکزی و رسول قلیزاده به عنوان بخشدار بخش سملقان نیز معرفی و از زحمات بخشداران سابق قدردانی شد .

مدیر کل سیاسی استانداری خراسان شمالی هم در این جلسه با اشاره به پدیده گورخواب ها در یکی از شهرهای کشور گفت: پدیده گورخواب یک شبه بوجود نیامده است که بخواهیم گردن دولت یا دستگاه دیگری بیندازیم.اگر ما بررسی و تحلیل درست می کردیم واقعا نیاز به تخریب دولت و قوه مجریه نبود.

خیرالله ترخانی پدیده گورخواب های پخش شده در فضای مجازی را معتادان متجاهر دانست و اظهار کرد: اگر نیروی انتظامی و شهرداری هم گرمخانه ای در اختیار آنها می گذاشت آنها حتی حاضر به سکنی گزیدن در این گرمخانه را به علت اعتیاد شدید را نداشتند.ص1

مدیرکل سیاسی استانداری هم در این جلسه بیان کرد: فضای مجازی موجب سوء استفاده دشمنان می شود و این فضا همان فضای حقیقی است که هر کسی اخبار ناصحیحی در آن انتشار کند مسئولیتش با خودش است.


وی تیم اطلاع رسانی دستگاه های اجرایی را ضعیف دانست و اضافه کرد: دستگاه های اجرایی نسبت به ارایه عملکرد خود کوشا باشند و روابط عمومی های خود را جهت انعکاس عملکرد خود تقویت کنند.
 در این جلسه آقایان مهدی قلیزاده به عنوان بخشدار بخش مرکزی و رسول قلیزاده به عنوان بخشدار بخش سملقان نیز معرفی و از زحمات بخشداران سابق قدردانی شد .

 

منبع : دفتر امور سیاسی و انتخابات استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۲۰۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
           
اخبار برگزیده